Hakkımızda

Merhaba,

23 yıllık sektör deneyimi ve ulusal mutfaklarda edinilen tecrübelerin birleşmesi sonucunda Kuzey Catering Organizasyon Hizmetleri A.Ş. “KUZEY MUTFAK” markası ile kurulmuştur.

Gaziantep’te 2300 metrekarelik kapalı alana sahip olan mutfağımız, günlük 17.500 kişilik üretim kapasitesine sahiptir. Üretim tesisimiz teknolojik donanıma ve hijyen standartlarına uygun dizayn edilmiştir.

KUZEY MUTFAK olarak hedefimiz; kaliteli ve sağlıklı beslenmeye önem veren, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli üst seviyede tutarak müşterilerine uzun yıllar boyunca hazır yemek ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmaktır.

Bizim için iyi yemek, yüksek verim demektir. Gıda maddelerinin tedarik sürecinden çalışanlarınıza servis edilmesine kadar olan her aşama, bizim uzmanlık alanımızdır. Bütçenize uygun çözümler sunarak sizin ve çalışanlarınızın memnuniyetini arttırmak önceliğimizdir. 

Amacımız soflarınıza sağlıklı ve güvenli gıdalar ile birlikte lezzetli yemekler de sunmaktır. Biz işimizi yaparken, size sadece işlerinizi keyifle sürdürmek kalıyor.

Lütfen! Yemek hizmeti alacağınız firmaya karar vermeden önce; firmanın depo, mutfak, hazırlık ve üretim alanlarını, bulaşıkhanesini denetleyiniz. Kullanılan malzemelerin kalitelerini ve tesisin hijyenini kontrol etmenizi özellikle tavsiye ediyoruz.

Tanışmak ve çözüm ortağınız olmak dileğiyle, 

Saygılarımızla